Przeskocz do treści

Lektorka

Oferujemy kursy języka polskiego dla obcokrajowców na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy lektorkami z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu, co pozwala nam na efektywną pracę z osobami z różnych stron świata, reprezentującymi różne grupy językowe. Jako właścicielki firmy i jedyne lektorki, osobiście dbamy o jakość przygotowanych lekcji i materiałów oraz komfort każdego ucznia. Oferujemy kursy indywidualne i grupowe w domu lub biurze klienta. Prowadzimy też lekcje on-line.

Dlaczego my?

⇒ Z nami zyskujesz czas – dojedziemy do Twojego domu lub biura (na terenie Warszawy).

⇒ Masz gwarancję, że będziesz mówić po polsku – mamy opracowaną metodę, dzięki której zaczniesz mówić już od pierwszych lekcji.

⇒ Łatwiej osiągniesz zawodowy sukces w Polsce – gdy znasz język polski, lepiej i szybciej porozumiesz się ze współpracownikami. Dobry kontakt jest podstawą skutecznej pracy i dobrej atmosfery. My o tym wiemy i dlatego uczymy polskiego w aspekcie praktycznym, przydatnym w zawodowym życiu.

⇒ Twoje codzienne życie w Warszawie stanie się łatwiejsze. Ucząc języka, przybliżamy realia, opieramy się na praktycznych, bliskich życiu przykładach. Zakupy? Zamawianie taksówki? Wizyta z dzieckiem u lekarza? Tak, to możliwe po polsku!

Nasza oferta:

KURSY
kurs indywidualny 30 x 60 minut (30 godz.) zapytaj o cenę!
30 x 90 minut (45 godz.)
kurs grupowy

(2 – 5 osób)

30 x 60 minut (30 godz.)
30 x 90 minut (45 godz.)

Pierwsza lekcja (60 minut) gratis!

Dojazd do ucznia na terenie Warszawy w cenie kursu.

Godziny z pakietu są do wykorzystania w ciągu 4 miesięcy od daty zakupu.